تبلیغات
حسابداری - دانلودنسخه ی6نرم افزارحسابداری رافع

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 9 دی 1389

 

نسخه 6 نرم افزار رافع که یکی از بهترین و مشهورترین نرم افزارهای حسابداری به زبان فارسی میباشد که کمترین قیمتی که در بازار به فروش میرسد 38 هزار تومان است. رافع 6 تمامی نیازهای یک کاربر را برای یک حسابداری کامل از جمله حسابداری و انبار داری و چک و بانک و پرسنلی و غیره را برآورده میکند.
جدیدا هم آخرین نسخه آن که رافع 7 میباشد به بازار آمده که هنوز به دستمون نرسیده. در هر صورت امیدوارم ازش استفاده کامل رو ببرید.


اگر فایلی در تک دانلود دریافت میکنید و فایل فشرده شده دریافتی برای باز شدن کلمه رمز میخواهد, کلمه رمز آن www.takdownload.com میباشد.

طریقه نصب:
فایل فشرده را Extract کنید, سپس توسط نرم افزار DAEMON Tools آنرا Mount کنید و به عنوان یک CD آنرا اجرا کنید. زیرا این نرم افزار برای نصب احتیاج به CD دارد. کاره DAEMON Tools هم ایجاد یک درایو مجازی میباشد.

مشخصات ثبت نرم افزار:
شماره سریال: 5665565
رمز کاربری: 7777330
شماره کاربری : 1
رمز کاربری : 1

حجم فایل: 12.36 مگابایت
دانلود

 

 

این برنامه Image رافع ۶ است که توسط برنامه winRar فشرده شده پس می بایست باکلیک نمودن روی آن برنامه را از حالت فشرده خارج نمایید ،جهت اجرا ونصب آن می بایست حتما درایو مجازی را قبلا نصب نموده باشید.(باتوجه به حجم بالای برنامه توصیه می شود در صورت استفاده از اینترنت پرسرعت اقدام به  دانلود برنامه نمایید)


سریال برنامه: ۸۴۶۵۴۸۴

۶۲۸۰۳۲۱

کدهای بعدی هر مرحله:عدد ۱می باشد

                                                                 

                                                     حجم برنامه 22.53MB

                                                            دانلود برنامهارسال توسط barst barsti
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی